Bekle Beni Berlin

Berbat geçen Türkçe vizesinin ardından tekrar merhaba ! Evet bu satırlar Uluslararası İlişkiler okuyup deli gibi Siyaset çalışmak isterken Edebi eserlerin edepsizliğine uğramış bir genç kızın kaleminden. Evet berbat geçen vizesinin ardından kendini saatin 9unda sokaklara atıp şuursuzca yürüyen ben deniz Sabrina'nın başına bakın neler geldi :
Nereye , ne sebeple yürüdüğümü bilmeksizin hunharca yürüyordum evet! 36 numara kedi patisini andıran ayaklarımın anatomisiyle kesinlikle ironi yaratan Harley Davidson botlarımın sesini duymamak için son ses müzik açmış insanları izliyordum . Öylece gelip geçmelerini sebepsiz telaşlarını. Ölüme doğru uzanan bu manasız yolda zamana karşı verdikleri amansız yarışa bir kez daha tanık olmuştum ve ben her zaman ki gibi bu tuhaf insan topluluğu içinde fazla Fransız duruyordum. Her neyse işte kafamın içinde bir takım felsefik savaşlar yapayım diye sebepsizce kasarken bu cumartesi Berlin'e gideceğimi hatırladım! Aman dedim Sabriş sana ne canım ölümmüş telaşmış yolmuş yolcuymuş ! Sana her yol Berlin kızım :D ! Bırak öylesine yürüsünler canım ne mana yükleyip tumblr tumblr kafa açıyorsun yok yere. Şimdi koş bir butiğe Berlin için bir servet bayıldığın yeni pembiş bavuluna uygun bir şeyler bak. Daldım önüme gelen ilk butiğe. Hah işte şuralarda bir yerlerde pembe bir şeyler var sanki diye hevesle mağzanın derinliklerine doğru ilerledim. Kasanın arkasında 20 yaşlarında genç bir adam skypetan bir kızcağızla konuşuyor. Ee tabii ister istemez kulak misafiri oldum kıyafetleri karıştırırken . Hanım kızımız birden ne dese beğenirsiniz '' Stuttgart şu günlerde şoook soğuk  seeeefgiliiiim şok üsüyorum ben yaaaaah'' Şansa bak herifin sevgilisi Almancı çıktı diye düşünmeye kalmadı içimden arsız Sabriş fırlayıp ekrana çoktan kafasını uzattı bile. '' Ya gerçekten soğuk mu, ona göre bir şeyler alacağım da'' diye konuşmaya dahil oluverdim . Ey münasabetsiz kız, herifin sevgilisiyle konuşmasının ortasında ne işin var senin . Hadi dinledin anladık milletin ilişkisinin ortasına ne diye bodoslama dalıyorsun ey şuursuz. Demeye yine fırsat kalmadan kız çocuğun suratına dan diye ekranı kapattı zaten. Ardından da çocukla göz göze gelip dükkanı koşarak terk etmem yalnızca saniyelerimi aldı... ''Yaaah'' işte öyle dostlar sanırım bir ilişkinin de böylece katili oldum . Neyse iyi haberlerim de var tabii pembe valizimle hangi kombini yapacağımı buldum sanırım bir ilişkiye mal olsa da güzel oldu sanki .  Bekle beni Berlin Sabrina geliyor!
Not: fondaki pembiş tatlı şey valizimin ön kapağı evet ! :)


Yorumlar

 1. O değil de, keşke havaların nasıl olduğunu söyleyip öyle kapatsaymış ya :D

  Valiz zaten tatlılıktan ölüyor, Berlin'e kadar sağ kalacağını sanmıyorum. Kombine 10 üzerinden 346546578 puan! :D

  Oradayken atacağın instagram fotoğrafların şimdiden tarafımdan like'lanmak için bekleniyor. Rüya gibi vakit geçirmen dileğiyle! :)

  YanıtlaSil
 2. her caddenin her taşın her lezettin hatta her ilginç insanın fotoğrafını almaya çalışacağım ve daha da önemlisi buraya döner dönmez kendi kelime stoklarım imkanında bir şeyler karalamaya uğraşacağım. Birlikte gezeceğiz cadde cadde sokak sokak aslında :)

  YanıtlaSil
 3. Sabrina ne tatlı blogmuş burası gerçekten :)

  bavuluna ben de bayıldım!

  YanıtlaSil
 4. Berlin'den döndüm ve yorumunu görüp havalara uçtum çok teşekkür ederim yeni yazım için ilham verdi resmen :)

  YanıtlaSil
 5. Bloğun hayırlı olsun. Anlatış tarzın çok sen gibi. :) Ben de bloğuma bekliyorum. Servgiler. :)

  YanıtlaSil
 6. teşekkür ederim , geldim bile o şirin bloğunuza :)

  YanıtlaSil

Yorum Gönder

Bu blogdaki popüler yayınlar

Kim Bu Kerem Yahu?

Savaş Satış

Kerem Özdoğan Konulu Teşekkür